Jūs turite teisę gražinti prekes per 14 dienų nuo auto dalys OPEL gavimo
Daugiau
Mūsų OPEL autodalys internetinėje parduotuvėje yra prieinami šie apmokėjimo būdai
Daugiau
Pateikę užsakymą mūsų OPEL auto dalys parduotuvėje, galite pasirinkti pristatymo būdą
Daugiau
Įveskiti el. pašto adresą ir slaptažodį
Neturite EUautodalys.lt vartotojo paskyros? Registruotis, sugaišdami ne daugiau kaip 1,5 minutės
Opel kompanijos istorija
Vokiečių automobilių gamintojo, įsikūrusio Riuselsheime prie Maino, istorija siekia IX amžių. Kompanijos įkūrėjas Adamas Opelis savo dirbtuvėse nuo 1863 metų gamino siuvimo mašinas, o 1886-ais pradėjo gaminti dviračius. Motorizuotų transporto priemonių gamyba prasidėjo praėjus trejiems metams po kompanijos įkūrėjo mirties – 1899-ais. Buvo naudojama patentuota Opel automobilių sistema Lutzmann. 1924 metais Opel pradėjo gaminti daugiau prieinamų automobilių, taip tapdama didžiausia motorinių transporto priemonių gamintoja Vokietijoje 1928 metais. Po metų Opel buvo parduota amerikiečių kompanijai General Motors. 1930-aisiais Opel pristatė Cadet, Admiral ir Olympia modelius. Antrojo pasaulio karto metu civilinių transporto priemonių gamyba buvo nutraukta ir atnaujinta tik 1946-ais. Cadet ir Admiral modeliai buvo vystomi toliau, taip pat atsirado naujos mašinos – Rekord, Kapitan ir Diplomat. Po itin sėkmingo laikotarpio nuo 1960 iki 1980 metų, vėliau mašinų pardavimus ištiko stagnacija, dėl ko 2008 metais įvyko korporacinė krizė ir nepavykęs atsiskyrimas nuo General Motors. Šiuo metu, Opel Riuselsheimo gamykloje kasmet pagaminta apie 180 000 transporto priemonių, o būtent Isignia ir Astra modelių. Kitos gamybos vietos įsikūrusios Eizenachae ir Kaizerslauterne, taip pat gamyba nuolat vykdoma Bochume.
Kada reikalingos Opel atsarginės dalys?
Dėl pagerintų technologijų, daugelis automobilio dalių tarnaus tiek, kiek pats automobilis. Vis dėlto, nemažai autodalių nuolatos yra veikiamos nusidėvėjimo ir mechaninių apkrovų, taip pat korozijos ir senėjimo, todėl jas reikia reguliariai prižiūrėti ir keisti. Stabdžių kaladėlės ir diskus reikėtų keisti kas 80 000 km, priklausomai nuo vairavimo stiliaus. Tas pats galioja ir sankabos įdėklams. Jeigu neužsiveda varikli, to priežastis gali būti sugedęs akumuliatorius arba starteris. Pasak ADAC, šios problemos su elektronika yra vienos dažniausių gedimų priežasčių. Išmetimo sistemos dalys, ypač galinis duslintuvas, dažnai yra veikiamas korozijos, todėl jį reikėtų keisti vidutiniškai kas 100 000 km. Benzininiuose varikliuose uždegimo žvakes rekomenduojama keisti kas 60 000 km, o dyzelinių variklių pakaitinimo žvakes reikėtų keisti kas 100 000 km.
Originalių Opel dalių užsakymas internetu
Dalys, reikalingos reguliariai priežiūrai ir aptarnavimui, ar sugedusių komponentų keitimui – mūsų internetinėje parduotuvėje patogiai galėsite užsisakyti kokybiškas Opel atsargines dalis. Galite patogiai pasirinkti iš plataus autodalių ir aksesuarų pasirinkimo įvairiems prekės ženklams ir modeliams, ir visas prekes greitai gauti tiesiai į namus.