Prekių grąžinimas
14 dienų prekių gražinimo politika visoms auto dalys
14 dienų

Jūs turite teisę gražinti prekes per 14 dienų nuo dalys katalogas gavimo

Daugiau

Apmokėjimas

Mūsų autodalys internetinėje parduotuvėje yra prieinami šie apmokėjimo būdai

 • Įsigykite auto dalys ir sumokėkite su kredito kortelėmis – MasterCard, Visa, American Express
 • Paypal leidžia greitai įsigyti autodalys – PayPal
 • Įsigykte auto dalys su standartiniu išankstinio apmokėjimo būdu – Banko pavedimas

Daugiau

Pristatymas

Pateikę užsakymą mūsų auto dalys parduotuvėje, galite pasirinkti pristatymo būdą

DHL, GLS ir UPS patogiai pristatys jūsų auto dalys užsakymą į namus ar darbo vietą
Nemokamas pristatymas nuo 300 €

Daugiau

Lietuva
 • euautoteile.de Vokietija Deutschland
 • euautoteile.at Austrija Österreich
 • euautoteile.ch Šveicarija Schweiz
 • euautopieces.fr Prancūzija France
 • flags_img_alt_it Italia
 • euautorecambios.es Ispanija España
 • euautoczesci.pl Lenkija Polska
 • euautopiese.ro Rumunijoje România
 • euautoonderdelîn.nl Olandija Nederland
 • euantallaktika.gr Graikija Ελλάδα
 • euautopecas.pt Portugalija Portugal
 • euautoonderdelen.be Belgija België
 • euautodily.cz Čekija Česká republika
 • eualkatresz.hu Vengrija Magyarország
 • eurobildelar.se Švedija Sverige
 • euavtochasti.bg Bulgarija България
 • euautodele.dk Danija Danmark
 • euvaraosat.fi Suomija Suomi
 • euspares.co.uk Jungtinė Karalystė United Kingdom
 • euavtodeli.si Slovėnija Slovenija
 • euroautodiely.sk Slovakija Slovensko
 • euautoosad.ee Estija Eesti
 • euautodalas.lv Latvija Latvija
 • euautodeler.co.no Norvegija Norge
0,00 € #
87-8754
Registruotis
Prisijungti

Įveskiti el. pašto adresą ir slaptažodį

Pamiršote slaptažodį?

Neturite EUautodalys.lt vartotojo paskyros? Registruotis, sugaišdami ne daugiau kaip 1,5 minutės

0,00 € #
87-8754
EUautodalys.lt - Hotline und Support.
Daugiau nei 1 000 000 autodalių Daugiau nei auto dalys
×
×

Privatumo politika

Toliau pateiktu dokumentu informuojame jus apie asmens duomenų tvarkymą, susijusį su naudojimusi mūsų internetinėmis paslaugomis.

1. Bendroji informacija

1.1. Atsakinga šalis

AUTODOC SE
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlynas
El. paštas: [email protected]

1.2. Apdorojimo tikslai ir teisinis pagrindas

Vykdydami savo verslo veiklą tvarkome įvairių duomenų subjektų (pvz., svetainės naudotojų, suinteresuotųjų šalių ir klientų) asmens duomenis. Apie tikslus ir teisinį pagrindą, taip pat išsamesnę informaciją apie atitinkamą duomenų tvarkymą pagal skirtingus duomenų tvarkymo atvejus informuosime apatinėje šios privatumo politikos dalyje.

1.3. Gavėjas

Priklausomai nuo duomenų tvarkymo situacijos, jūsų asmens duomenis gali tvarkyti ne tik duomenų valdytojas, bet ir trečiosios šalys. Galimi gavėjai visų pirma yra užsakymų tvarkytojai (pvz., prieglobos, programinės įrangos ir kitų techninių paslaugų teikėjai), siuntimo paslaugų teikėjai ir trečiųjų šalių internetinių paslaugų ir turinio teikėjai. Duomenys taip pat gali būti atskleidžiami atliekant oficialius tyrimus, vykdant teismo nutartis ir teisinius procesus, jei tai būtina teisiniam persekiojimui ar vykdymo užtikrinimui. Išsamesnės informacijos ieškokite atitinkamo apdorojimo pastabose, jei tai yra taikoma.

Gavėjai pagal BDAR taip pat yra AUTODOC grupei priklausantys filialai. Daugiau informacijos apie įmonių grupę galima rasti čia.

1.4. Perdavimas trečiosioms šalims

Naudojamės paslaugomis, kurių teikėjai iš dalies yra įsikūrę arba tvarko asmens duomenis vadinamosiose trečiosiose šalyse (ne Europos Sąjungoje ar Europos ekonominėje erdvėje), t. y. šalyse, kuriose duomenų apsaugos lygis neatitinka Europos Sąjungos lygio. Tais atvejais, kur yra tokia situacija ir Europos Komisija šioms šalims nėra išdavusi sprendimo dėl tinkamumo (BDAR 45 straipsnis), mes ėmėmės tinkamų atsargumo priemonių, kad užtikrintume tinkamą duomenų apsaugos lygį bet kokio duomenų perdavimo atveju. Tarp jų, be kitų taikomų priemonių, yra ir standartinės Europos Sąjungos sutarčių sąlygos. Jei tai neįmanoma, duomenų perdavimą pagrįsime išimtimis, numatytomis BDAR 49 str., visų pirma jūsų aiškiu sutikimu arba duomenų perdavimo būtinybe sutarčiai vykdyti arba ikisutartinėms priemonėms įgyvendinti.

1.5. Saugojimo laikotarpis

Asmens duomenys bus saugomi tiek, kiek tai būtina tikslui, kuriam jie buvo surinkti, tiek, kiek pagal įstatymus privalome juos saugoti, arba tiek, kiek tai būtina dėl kitų teisinių priežasčių.

1.6. Duomenų subjektų teisės

Turite teisę gauti informaciją apie saugomus jūsų duomenis, įskaitant visus gavėjus ir numatomą saugojimo laikotarpį, kaip numatyta BDAR 15 straipsnyje. Jei tvarkomi duomenys nėra (arba nebėra) teisingi, turite teisę juos pataisyti (BDAR 16 straipsnis). Jei įvykdyti atitinkami teisiniai reikalavimai, galite prašyti ištrinti (BDAR 17 straipsnis) arba apriboti (BDAR 18 straipsnis) duomenų tvarkymą, taip pat prieštarauti duomenų tvarkymui (BDAR 21 straipsnis). Jei manote, kad tvarkant jūsų asmens duomenis pažeidžiami duomenų apsaugos teisės aktai, turite teisę pateikti skundą pasirinktai duomenų apsaugos priežiūros institucijai (BDAR 77 straipsnis).

1.7. Teisė prieštarauti

Turite teisę bet kuriuo metu prieštarauti dėl priežasčių, susijusių su jūsų konkrečia situacija, dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, kuris atliekamas remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu. Tada jūsų asmens duomenų nebetvarkysime, išskyrus atvejus, kai yra įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios nusveria jūsų apsaugos interesus, arba kai duomenys tvarkomi siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus. Bet kuriuo metu, nenurodydami priežasčių, galite nesutikti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais ir kad būtų vykdomas su tuo susijęs profiliavimas.

2. Apdorojimo situacijos

2.1. Tinklalapio naudojimas

Mūsų internetiniai pasiūlymai yra skirti informacijai apie mūsų įmonę ir paslaugas teikti, sutartiniams santykiams sudaryti ar užmegzti, bendrauti ir bendradarbiauti su klientais ir suinteresuotomis šalimis.

Asmens duomenis taip pat tvarkome minėtais tikslais. Duomenų tvarkymo apimtis ir teisinis pagrindas priklauso nuo vartotojo užsakytų paslaugų, atitinkamos naršyklės konfigūracijos ir duoto sutikimo apimties.

Žiniatinklio technologijos (slapukai ir panašios technologijos)

Siekdami pagerinti bendravimą ir sąveiką su klientais bei optimizuoti naudotojo patirtį, naudojame įvairius programinės įrangos sprendimus ir žiniatinklio technologijas, įskaitant trečiųjų šalių teikiamas žiniatinklio analizės ir rinkodaros priemones, taip pat trečiųjų šalių turinio, pavyzdžiui, šriftų, žemėlapių ar vaizdo įrašų, integravimo paslaugas.

Analizės įrankiai naudojami tokiems duomenims rinkti, vertinti ir analizuoti, kaip lankytojų skaičius, lankytojų šaltiniai, aplankyti puslapiai, svetainėje praleistas laikas ar puslapio slinkimo gylis. Rinkodaros priemonės leidžia tikslingai kontroliuoti ir vertinti rinkodaros veiklą (reklamos kampanijas, partnerių reklamą, daugiakanalę analizę).

Dėl e. privatumo ir duomenų apsaugos priežasčių tokiems įrankiams naudoti dažnai reikia atitinkamo vartotojo sutikimo. Mes naudojame vadinamąją sutikimų valdymo priemonę, kad gautume ir valdytume reikiamus sutikimus pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio 1 punkto a papunktį ir, jei taikoma, TTDSG 25 straipsnio 1 dalį (žr. tolesnį skyrių).

Išsami informacija apie atitinkamų sutikimų dalyką ir apimtį bei jais pagrįstą duomenų tvarkymą jums bus pateikta tiesiogiai per sutikimų valdymo priemonę.

Jei sutikimo nereikia, asmens duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f punktu aprašytais tikslais, kurie kartu yra mūsų arba mūsų partnerių siekiami interesai ("būtinos paslaugos"). Duomenų rinkimas tinklalapių teikimui ir žurnalų failų saugojimas yra neabejotinai būtini tinklalapio veikimui.

Sutikimų valdymo įrankis

Sutikimų valdymui naudojame sutikimų valdymo įrankį ("CMT").Bet kuriuo metu galite pasiekti CMT čia arba spustelėdami nuorodą „Slapukų nustatymai" svetainės apačioje. Kai lankotės mūsų svetainėje, nustatomas CMT slapukas, kuris naudojamas sutikimui, duotam dėl atskirų paslaugų, išsaugoti ir atitinkamoms funkcijoms įjungti arba išjungti.

CMT naudojamas būtiniems sutikimams gauti ir jiems dokumentuoti pagal mūsų prievolę pateikti įrodymus. Teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 past. 1 d. 1 p. c papunktis.

Surinkti duomenys saugomi tol, kol jūs ištrinate slapuką. Išsamią informaciją apie duomenų tvarkymą CMT galima rasti įrankio naudotojo sąsajoje.

Google Tag Manager

Mūsų interneto svetainėje naudojama „Google Tag Manager", priklausanti bendrovei „Google Ireland Limited", Gordon House, Barrow Street, Dublinas 4, Airija. „Tag Manager" naudojama stebėjimo priemonėms ir kitoms paslaugoms, vadinamosioms svetainės žymoms, valdyti. „Google Tag Manager" nereikia naudoti slapukų.

Teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 past. 1 d. f papunktis, grindžiamas mūsų teisėtu interesu paprastai integruoti ir valdyti kelias žymas mūsų svetainėje.

Daugiau informacijos rasite čia .

Criteo

Bendrosios atsakomybės kontekste, kaip apibrėžta BDAR 26 straipsnyje, naudojamės „Criteo SA", 32 Rue Blanche, 75009 Paryžius, Prancūzija (“Criteo") teikiamomis paslaugomis, kad rinktume informaciją apie naudotojų elgseną (pvz., produktus, kuriuos peržiūrėjote, pridėjote į pirkinių krepšelį ar įsigijote), tik anonimine forma, siekdami pagerinti savo reklamos pasiūlymus. Pagal sutartį su „Criteo" nustatome atitinkamos reklamos kampanijos apimtį. Už šios reklamos kampanijos įgyvendinimą, įskaitant sprendimą, kuri reklama kur bus pateikta, atsako „Criteo".

Atsižvelgiant į mūsų bendrą atsakomybę už minėtą duomenų tvarkymą, galite pasinaudoti savo teisėmis pagal BDAR tiek mūsų, tiek „Criteo" atžvilgiu. Su „Criteo" esame sudarę bendros atsakomybės sutartį, kurios pagrindines sąlygas pateiksime jums paprašius.

YouTube

Į šią svetainę integravome vaizdo įrašus, kurie saugomi „YouTube" ir gali būti paleisti iš mūsų svetainės. Aktyvavome "YouTube" išplėstinį duomenų apsaugos režimą. Tai reiškia, kad „Google" negauna jokios naudojimo informacijos ir nenustato jokių slapukų, kol naudotojas aktyviai nepaspaudžia grojimo mygtuko. Po šio paspaudimo vaizdo įrašas pradedamas atkurti, o „Google" nustato savo slapukus, kad pagerintų savo paslaugas ir atkurtų individualizuotą reklamą „Google" reklamos tinkle.

Paslaugų teikėjas yra „Google Ireland Limited", "Gordon House", Barrow Street, Dublinas 4, Airija.

Daugiau informacijos rasite „YouTube" taikomame privatumo pranešime.

2.2. Klientų valdymas, tiesioginė rinkodara

Siekdami centralizuotai valdyti su pardavimais susijusią kontaktinę ir rinkodaros informaciją AUTODOC grupėje, naudojame vadinamąją ryšių su klientais valdymo sistemą (“CRM"). CRM valdomi duomenys apima ir esamų klientų kontaktus, ir registruotus svetainės naudotojus, įskaitant naujienlaiškių prenumeratorius ir kitus rinkodaros kontaktus.

Klientų / naudotojų profiliai

Naudodami CRM galime kaupti ir analizuoti rinkodaros informaciją iš įvairių šaltinių, kad galėtume optimizuoti rinkodaros strategiją ir tikslingai nukreipti tiesioginį paštą. Tai gali apimti klientų ar vartotojų profilių kūrimą ir analizę, siekiant nustatyti, kurie produktai ir paslaugos yra populiariausi, ir pritaikyti rinkodaros kampanijas prie individualių interesų.

Be esamų operatyvinių klientų duomenų, CRM taip pat tvarkomi duomenys, gauti naudojantis mūsų internetiniais pasiūlymais (pvz., nukreipimo puslapiais, kontaktinėmis formomis). Be to, gali būti duomenų iš el. pašto ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros (pvz., atidarymo rodikliai, persiuntimo keliai ir pan.).

Mūsų tikslas - užtikrinti, kad įvairių AUTODOC grupės verslo padalinių pardavimų ir rinkodaros pastangos būtų veiksmingos ir tikslingos, taip pat koordinuoti jas visuose padaliniuose. Šiuo tikslu tvarkome (taip pat pasitelkdami paslaugų teikėjus) atitinkamus CRM duomenis pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sakinio f punktą, remiantis interesų pusiausvyros principu.

Sutikimų valdymas (el. pašto reklama)

Kitas mūsų CRM komponentas - sutikimų valdymas. Pagal UWG 7 straipsnio 2 dalies 1 ir 2 punktus, tam tikros tiesioginės reklamos priemonės, visų pirma reklama elektroniniu paštu arba telefonu vartotojams, leidžiamos tik gavus išankstinį aiškų sutikimą.

Jei ir tiek, kiek duodate mums sutikimą dėl reklamos mūsų internetinių pasiūlymų apimtyje (pvz., registruodamiesi naujienlaiškiui), mes dokumentuojame ir saugome įrodymui reikalingą informaciją (BDAR 7 straipsnio 1 dalis ir, jei taikoma, UWG 7a straipsnis), remdamiesi BDAR 6 str. 1 d. 1 s. c papunkčiu.

Jei sutikimas atšaukiamas, mes išsaugosime įrodymus dokumentavimo tikslais pagal Reglamento BDAR 6 str. 1 dalies 1 punkto f papunktį, kol baigsis įstatyme numatyti senaties terminai. Tai atitinka mūsų interesus, kai gali prireikti teisinės gynybos. Tas pats pasakytina ir apie prieštaravimus dėl reklamos, kuriuos taip pat saugome elektroninio pašto pristatymo juodajame sąraše, siekdami užtikrinti, kad reklama nebūtų siunčiama gavėjams, kurie aiškiai nepageidauja jos gauti.

(Asmeninis) tiesioginis paštas ir naujienlaiškiai

Jei duotas sutikimas (pvz., dėl priminimų apie pirkinių krepšelį arba nuomonės ir pasitenkinimo tyrimų), duomenys tvarkomi sutikime numatytais tikslais, remiantis BDAR 6 str. 1 dalies a punktu.

Nepriklausomai nuo sutikimo reikalavimų, mes tvarkome asmens duomenis iš savo CRM ir, jei taikoma, iš kitų šaltinių (įskaitant paslaugų teikėjus) tikslinio ir, jei taikoma, personalizuoto pristatymo ir tiesioginio pašto dizaino tikslais. Teisinis duomenų tvarkymo siekiant mūsų reklamos interesų pagrindas yra BDAR 6 str. 1 p. 1 s. f papunktis.

Mūsų tinklalapyje galite užsisakyti nemokamą ir reguliarų naujienlaiškį, kuriame, be kitų dalykų, pateikiama jums pritaikyta informacija, naujienos apie mūsų gaminius ir aktualūs ypatingi pasiūlymai.

Norėdami užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, naudojame dvigubo sutikimo procesą, kuris reiškia, kad naujienlaiškį el. paštu jums siųsime tik tuo atveju, jei spustelėsite nuorodą mūsų pranešimo el. laiške ir patvirtinsite, kad esate pateikto el. pašto adreso savininkas. Jei patvirtinate savo el. pašto adresą, mes išsaugosime jūsų el. pašto adresą, registracijos laiką ir registracijos metu naudotą IP adresą tol, kol atsisakysite naujienlaiškio prenumeratos. Vienintelis saugojimo tikslas - siųsti jums naujienlaiškį ir patvirtinti jūsų registraciją. Galite bet kada atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos. Kiekviename naujienlaiškyje rasite atitinkamą prenumeratos atšaukimo nuorodą. Taip pat pakanka pranešimo pirmiau nurodytais kontaktiniais duomenimis arba naujienlaiškyje (pvz., el. paštu arba laišku).

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, duotas pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. a papunktį. Registracijos proceso registravimas vyksta remiantis mūsų teisėtais interesais, kaip numatyta BDAR 6 str. 1 p. 1 s. f papunkčiu, siekiant įrodyti sutikimą.

Norėdami nustatyti, kada mūsų el. laiškai atidaromi ir kaip jais naudojamasi, registruojame ir analizuojame sąveikas su naujienlaiškiu ir prieigos duomenis (pvz., atidarymo ar paspaudimų skaičių), naudodami standartines rinkos technologijas. Šiuo tikslu mūsų el. laiškuose naudojami internetiniai indikatoriai (web beacons). Tai nedideli vaizdo failai, patalpinti mūsų tinklalapyje, kurie leidžia mums nustatyti, ar atidarėte el. laišką. Taip pat sužinome, kurias iš el. laiške esančių nuorodų spustelėjote. Šiuos prieigos duomenis naudojame siekdami nuolat tobulinti savo paslaugas, turinį, ryšius su klientais ir statistikos tikslais. Šią informaciją taip pat naudojame, kad geriau suprastume, koks turinys ir produktai jus domina, ir ateityje galėtume rodyti jums aktualiausią turinį.

Registruodamiesi gauti reklaminius el. laiškus, taip pat prašome jūsų sutikimo pritaikyti mūsų el. laiškus jūsų poreikiams ir interesams, remiantis duomenimis, kuriuos saugome apie jus įvairiuose įrenginiuose, pvz., jūsų prieigos duomenimis, paskyros informacija, jei taikytina, ir jūsų apsipirkimo istorija (užsakymai, grąžinimai, nebaigti užsakymai). Teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. a punktą.

Prieigos duomenys (atidarymo ir paspaudimo duomenys) saugomi tik anonimiškai. Atskirai atšaukti sutikimo dėl pirmiau minėtos jūsų prieigos duomenų analizės ir asmeninio naudojimo profilio kūrimo negalima. Tačiau savo el. pašto programoje galite nustatyti, kad el. laiškai būtų rodomi teksto, o ne HTML formatu. Tai neleidžia rodyti vaizdų ir grafinių failų, todėl sekimas nėra įmanomas. Tokiu atveju naujienlaiškis bus rodomas ne visas ir gali būti, kad negalėsite naudotis visomis jo funkcijomis. Jei nenorite, kad analizuotume jūsų prieigos duomenis arba kurtume asmeninį jūsų naudojimo profilį, bet kada galite atšaukti savo sutikimą gauti personalizuotą reklamą el. paštu, kaip aprašyta aukščiau.

Esamų klientų reklama

Atkreipkite dėmesį, kad sutikimo dėl siuntimo ir sekimo nereikalaujama pašto reklamai ir esamų klientų reklamai el. paštu pagal UWG 7 straipsnio 3 dalies sąlygas. Duomenis teisėto intereso pagrindu taip pat galima tvarkyti vykdant el. pašto rinkodarą ir reklamą paštu pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. f papunktį, jei nesate davę sutikimo reklamai arba atšaukėte mums duotą sutikimą. Galite bet kada nesutikti, kad jūsų duomenys būtų naudojami reklamos tikslais remiantis mūsų teisėtu interesu, pasinaudodami atitinkama nuoroda el. laiškuose arba pranešdami mums aukščiau nurodytais kontaktiniais duomenimis (pvz., el. paštu arba laišku), nepatirdami jokių išlaidų,išskyrus perdavimo išlaidas pagal bazinius tarifus.

Susisiekimas SMS žinutėmis ir telefonu iš Autodoc

Jei davėte sutikimą ir savo kliento paskyroje įvedėte savo mobiliojo telefono numerį ir (arba) telefono numerį, su jumis susisieksime telefonu arba SMS žinutėmis dėl pasitenkinimo apklausų, specialių pasiūlymų ir akcijų, informavimo apie produktus ir statistikos tikslais. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu, kuris galioja ateityje, pranešdami apie tai pirmiau nurodytais kontaktiniais duomenimis (pvz., el. paštu arba laišku).

Jei skambučio pradžioje duosite mums sutikimą, pokalbį įrašysime. Skambučio metu pateiktą informaciją saugosime klientų aptarnavimo darbuotojų mokymams ir skambučių centro kokybės užtikrinimui ir paprastai ją ištrinsime po trijų mėnesių, išskyrus atvejus, kai pagal įstatymus arba įrodymų tikslais reikalaujama ilgesnio saugojimo laikotarpio. Įrašą galime saugoti iki trejų metų įrodymo tikslais (pvz., sudarant pirkimo-pardavimo sutartį). Jūsų sutikimas yra teisinis pagrindas (pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. a papunktis) dėl pokalbio įrašymo ir jo vertinimo.

Apklausos ir konkursai

Jei sudalyvausite vienoje iš mūsų apklausų, jūsų duomenis naudosime rinkos ir nuomonės tyrimams. Anoniminę duomenų analizę atliekame tik vidaus tikslais. Jei išimtiniais atvejais apklausos nevertinamos anonimiškai, duomenys bus renkami ir tvarkomi tik gavus jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1 p. 1 s. a punktas).

Konkursų atveju jūsų duomenis naudojame konkurso vykdymo ir pranešimo apie prizą tikslais. Išsamesnę informaciją rasite atitinkamo konkurso taisyklėse ir sąlygose. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, duotas pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. b papunktį.

Vertinimai su komentarų funkcija ir žvaigždučių vertinimo sistema

Siūlome galimybę savo tinklalapiuose pateikti viešus atsiliepimus apie mūsų gaminius ir paslaugas. Kai dalyvaujate žvaigždučių vertinimo sistemoje, bendrą balą apskaičiuojame pagal atsiliepimų skalę. Naudojant komentarų funkciją, jūsų atsiliepimas taip pat gali būti skelbiamas mūsų tinklalapiuose tik su jūsų inicialais arba jūsų pasirinktu vardu (pseudonimu).

Duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 str. 1 p. 1 s. f punktu, turint teisėtą interesą gauti vartotojų įvertinimus ir taip sukurti pasitikėjimo pagrindą naudotis tinklalapiu. Taip pat turime teisėtą interesą užtikrinti, kad mūsų pardavimo ataskaitos būtų skaidrios kitiems klientams, ir patikrinti, ar jos pagrįstos faktiniais pirkimais.

2.3. Susisiekimas

Jei susisiekiate su mumis per mūsų kontaktines formas arba el. paštu, mes reguliariai tvarkome jūsų asmens duomenis (taip pat pasitelkdami paslaugų teikėjus), kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą arba išnagrinėti jūsų prašymą, remdamiesi BDAR 6 str. (1)(1)(f), kad apsaugotume pagrindinius mūsų verslo interesus, ypač mūsų korporatyvinę komunikaciją.

Su sutartimi susijusi komunikacija, kuri yra būtina su jumis sudarytai sutarčiai vykdyti arba ikisutartinėms priemonėms, pagrįstoms jūsų užklausa, vykdyti, taip pat vykdoma remiantis BDAR 6 str. 1 d. 1 s. b punktu.

Su mumis taip pat galite susisiekti telefonu. Jei skambučio pradžioje duosite mums sutikimą, pokalbį įrašysime. Skambučio metu pateiktą informaciją saugosime klientų aptarnavimo darbuotojų mokymams ir skambučių centro kokybės užtikrinimui ir paprastai ją ištrinsime po trijų mėnesių, išskyrus atvejus, kai pagal įstatymus arba įrodymų tikslais reikalaujama ilgesnio saugojimo laikotarpio. Įrašą galime saugoti iki trejų metų įrodymo tikslais (pvz., sudarant pirkimo-pardavimo sutartį). Jūsų sutikimas yra teisinis pagrindas (pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. a papunktis) dėl pokalbio įrašymo ir jo vertinimo.

2.4. Kliento paskyra

Savo tinklalapyje vartotojams siūlome galimybę susikurti kliento paskyrą arba užsiregistruoti prisijungimo srityje, kad galėtų naudotis visomis mūsų tinklalapio funkcijomis. Vartotojo paskyros registracija yra sutartis dėl paskyros naudojimo „Autodoc" parduotuvėje, o kartu su atitinkama registracija - ir „Autodoc Club“ bei „Autodoc CarBook". Surinkti duomenys naudojami siekiant suteikti naudotojui prieigą prie platformų ir jų paslaugų. Duomenis, kuriuos būtinai turite įrašyti, mes pažymėjome kaip privalomus. Registracijos informacija naudojama užsakymams mūsų internetinėje parduotuvėje apdoroti ir kliento paskyrai sukurti. Be šios informacijos registracija neįmanoma. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, duotas pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. b papunktį.

Autodoc Club

Savo svetainėje vartotojams siūlome galimybę susikurti „AUTODOC Club“ nario paskyrą ir užsiregistruoti mūsų prisijungimo zonoje, kad galėtų naudotis visomis svetainės funkcijomis (pvz., „Carbook"). Registracijos metu renkame naudotojo el. pašto adresą ir slaptažodį. Be šios informacijos registracija neįmanoma. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, duotas pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. b papunktį.

Registracijos informacija naudojama nario paskyrai sukurti. Duomenys bus ištrinti iš karto, kai tik jų nebereikės tais tikslais, kuriais jie buvo surinkti, nebent, siekiant laikytis teisinių įsipareigojimų, reikalingas ilgesnis saugojimo laikotarpis.

Autodoc Carbook

Be registracijos metu pateiktos informacijos, renkame toliau nurodytą informaciją, būtiną norint naudotis siūlomomis funkcijomis:

 • kuriant „Autodoc Club" nario paskyrą:
  • naudotojo transporto priemonę (įskaitant markę, modelį, versiją ir ridą),
  • aktyvumą (pvz., išlaidas, nuvažiuotų kilometrų skaičių).
 • kuriant ir naudojant „Carbook" profilį:
  • Profilio vardą
  • kitą savanoriškai pateiktą informaciją.

Ši informacija rodoma kitiems registruotiems „Autodoc" klubo nariams, kai naudojate „Carbook" viešajame naudotojo profilyje, projektų aprašymuose ir naujienų kanaluose.

Taip pat galima pasirinktinai nurodyti papildomą informaciją, kuri bus rodoma viešajame naudotojo profilyje, projektų aprašymuose ir naujienų kanaluose. Be to, mes renkame jūsų IP adresą, kai sukuriate įrašą ir (arba) pateikiate komentarą. Tai būtina teisiniams reikalavimams ginti arba vykdyti.

Asmens duomenys bus tvarkomi visą internetinio įnašo skelbimo laikotarpį, o paskui bus ištrinti.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. 1 s. b papunktis arba BDAR 6 str. 1 d. 1 s. f papunktis, remiantis mūsų teisėtu interesu teikti funkciją, leidžiančią naudotojams kurti individualius profilius.

Jūsų pateiktą informaciją naudojame tik nario paskyrai ir individualiam profiliui sukurti. Duomenys bus ištrinti iš karto, kai tik jų nebereikės tais tikslais, kuriais jie buvo surinkti, nebent, siekiant laikytis teisinių įsipareigojimų, reikalingas ilgesnis saugojimo laikotarpis.

2.5. Užsakymo procesas

Kai pateikiamas užsakymas, be registracijos metu pateiktos informacijos, taip pat galime rinkti užsakymui apdoroti reikalingą informaciją.

Galite pateikti neprivalomus duomenis, pavyzdžiui, telefono ir fakso numerius, kad šiomis priemonėmis galėtume su jumis susisiekti iškilus klausimams arba paprašyti sumokėti telefonu, jei nesumokama iki nustatyto termino, ir pateikti raštišką priminimą, jei tai būtina ir mes negalime su jumis susisiekti kitomis priemonėmis.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra jūsų sutikimas, duotas pagal BDAR 6 str. 1 p. 1 s. b papunktį.

2.6. Mokėjimo paslaugų teikėjas

Mokėjimui galima pasirinkti įvairius mokėjimo paslaugų teikėjus ir mokėjimo būdus, įskaitant išankstinį mokėjimą, „PayPal" ir sąskaitą faktūrą. Šiuo tikslu šiems paslaugų teikėjams gali būti perduodami tiesiogiai su mokėjimų apdorojimu susiję duomenys, pavyzdžiui, sąskaitų išrašymo adresai, IBAN, BIC ir pageidaujamas mokėjimo būdas. Norėdami patikrinti mokėjimus, pvz., įsigytų prekių išsiuntimui, iš mokėjimo paslaugų teikėjų gauname atitinkamą mokėjimo informaciją. Pagrindinę ir finansinę informaciją taip pat gauname iš mokėjimo paslaugų teikėjų, kai tikrinama tapatybė, kai tai reikalaujama pagal įstatymus.

Išskyrus atvejus, kai esate mums davę sutikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sak. a punktą, duomenų perdavimo mokėjimo paslaugų teikėjams teisinis pagrindas tvarkant sutartį yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies 1 sak. b punktas, nes duomenų tvarkymas yra būtinas sutarčiai vykdyti ir užsakymui apdoroti.

Teisinį pagrindą ir išsamesnę informaciją apie mokėjimo paslaugų teikėjų savo atsakomybe atliekamą duomenų tvarkymą rasite atitinkamo mokėjimo paslaugų teikėjo privatumo pranešime: Atkreipkite dėmesį, kad ne visi mokėjimo būdai gali būti prieinami visose šalyse.

 • Klarna, Sveavägen 46, 111 34 Stokholmas, Švedija: Privatumo politika
 • „Sofort GmbH", „Klarna Group" bendrovė, Theresienhöhe 12, 80339 Miunchenas, Vokietija: Privatumo politika
 • PayPal Europe S.a r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Liuksemburgas: Privatumo politika
 • Trustly Group AB, 556754-8655, Norrtullsgatan 6, 113 29 Stokholmas, Švedija: Privatumo politika
 • Dalenys Payment SAS, 110 avenue de France 75013 Paryžius, Prancūzija („Dalenys"): Privatumo politika
 • Braintree, „PayPal (Europe) S.a r.l. et Cie, S.C.A." bendrovė, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Liuksemburgas: Privatumo politika
 • Przelewy24, „PayPro Spólka Akcyjna“, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznanė, Lenkija: Privatumo politika
 • PostFinance, PostFinance AG, Mingerstrasse 20, 3030 Bernas, Šveicarija: Privatumo politika
 • EPS Überweisung, PSA Payment Services Austria GmbH, Handelskai 92, Gate 2, 1200 Viena, Austrija: Privatumo politika
 • Oney bank S.A, RSC Lille Métropole 546 380 197, BP6, 59895 Lille Cedex 9, Prancūzija: Privatumo politika
 • UniCredit Bank AG, Arabellastr. 12, 81925 Miunchenas, Vokietija: Privatumo politika
 • UniCredit Bank Austria AG, Rothschildplatz 1, 1020 Viena, Austrija: Privatumo politika
 • AS SEB Pank, Tornimäe 2, 15010 Talinas, Estija: Privatumo politika

Norėtume atkreipti dėmesį, kad veiksmingiausias būdas vykdyti jūsų privatumo teises - kreiptis į mokėjimo paslaugų teikėją, nes tik jis turi prieigą prie duomenų ir gali imtis tiesioginių veiksmų.

2.7. Sankcijų palyginimas

Siekdami laikytis savo įsipareigojimų pagal ES kovos su terorizmu teisės aktus, atliekame kryžminį patikrinimą pagal ES tvarkomus ir skelbiamus sankcijų sąrašus. Teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. 1 s. c punktas, taip pat mūsų teisėtas interesas pagal BDAR 6 str. 1 d. 1 s. f punktą patikrinti, ar verslo santykiai nepažeidžia BGB (Vokietijos civilinio kodekso) 134 straipsnio, ir išvengti sankcijų.

Tai darome tikrindami jūsų vardą, pavardę ir pristatymo adresą naujausiuose sankcijų sąrašuose, kai pateikiate užsakymą. Jei aptinkama teigiama atitiktis, rezultatą patikriname rankiniu būdu. Jei atlikus rankinį patikrinimą nėra gaunamas aiškiai neigiamas rezultatas, susisieksime su jumis ir prireikus paprašysime papildomos informacijos palyginimo tikslais (visų pirma asmens tapatybės dokumento, kuriame nurodyta jūsų pilietybė, gimimo data ir gimimo vieta, kopijos). Po rankinio patikrinimo asmens tapatybės dokumentų kopijas iš karto ištrinsime. Patikrinimo metu jūsų užsakymas bus laikinai sustabdytas. Jei patikrinimo rezultatas neigiamas, užsakymas bus apdorojamas toliau. Jei patikrinimo rezultatas sutampa su sankcijų sąrašo įrašu, mes jums apie tai pranešime ir suteiksime galimybę atsakyti. Tada nuspręsime, užmegzti ar tęsti verslo santykius su jumis, ar ne.

3. Paskyros socialiniuose tinkluose

Socialinius tinklus naudojame bendravimui su klientais ir suinteresuotomis šalimis ir kt., ir informacijai apie savo produktus ir paslaugas teikti.

Šios socialinių tinklų platformos paprastai apdoroja vartotojų duomenis rinkos tyrimų ir reklamos tikslais. Taip gali būti sukuriami naudojimo profiliai pagal vartotojų interesus. Šiuo tikslu vartotojų kompiuteriuose saugomi slapukai ir kiti identifikatoriai. Remiantis šiais naudojimo profiliais, yra patalpinamos reklamos, pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose, taip pat trečiųjų šalių svetainėse. Naudodamiesi socialinių tinklų platformomis galime turėti prieigą prie socialinės žiniasklaidos platformų teikiamos informacijos, pavyzdžiui, statistinių duomenų apie vartotojų sąveiką su mūsų socialinių tinklų paskyromis. Šie statistiniai duomenys yra apibendrinti ir gali apimti, visų pirma, demografinę informaciją ir duomenis apie sąveiką su mūsų profiliais, ir publikacijas bei turinį, kuriuo ten dalinamasi. Išsamią informaciją ir nuorodas į socialinių tinklų duomenis, prie kurių turime prieigą kaip atitinkamos paskyros valdytojas, rasite toliau pateiktame sąraše.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 str. 1 d. 1 s. f papunktis, pagrįstas mūsų teisėtu interesu veiksmingai informuoti vartotojus ir bendrauti su jais, arba BDAR 6 str. 1 d. 1 s. b papunktis, siekiant palaikyti ryšį su klientais ir juos informuoti bei vykdyti ikisutartines priemones su būsimais klientais ir suinteresuotomis šalimis.

Socialinių tinklų platformų savo atsakomybe atliekamo duomenų tvarkymo teisinį pagrindą rasite atitinkamos socialinių tinklų platformos duomenų saugos informacijoje. Toliau pateiktose nuorodose taip pat rasite daugiau informacijos apie atitinkamą duomenų tvarkymą ir galimybes nesutikti.

Norėtume pabrėžti, kad veiksmingiausias būdas spręsti privatumo problemas - susisiekti su socialinio tinklo paslaugų teikėju, nes tik jis turi prieigą prie duomenų ir gali imtis tiesioginių veiksmų.

Toliau pateikiame informacijos apie socialinius tinklus, kuriuose esame prisijungę, sąrašą:

4. Duomenų apsaugos pareigūnas

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti adresu:

Duomenų apsaugos pareigūnas
c/o AUTODOC SE
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlynas
El. paštas: [email protected]

Versija: 1.0 / būsena: 2023 m. rugsėjo mėn.