Prekių grąžinimas
14 dienų prekių gražinimo politika visoms auto dalys
14 dienų

Jūs turite teisę gražinti prekes per 14 dienų nuo dalys katalogas gavimo

Daugiau

Apmokėjimas

Mūsų autodalys internetinėje parduotuvėje yra prieinami šie apmokėjimo būdai

 • Įsigykite auto dalys ir sumokėkite su kredito kortelėmis – MasterCard, Visa, American Express
 • Paypal leidžia greitai įsigyti autodalys – PayPal
 • Įsigykte auto dalys su standartiniu išankstinio apmokėjimo būdu – Banko pavedimas

Daugiau

Pristatymas

Pateikę užsakymą mūsų auto dalys parduotuvėje, galite pasirinkti pristatymo būdą

DHL, GLS ir UPS patogiai pristatys jūsų auto dalys užsakymą į namus ar darbo vietą
Nemokamas pristatymas nuo 300 €

Daugiau

Lietuva
 • euautoteile.de Vokietija Deutschland
 • euautoteile.at Austrija Österreich
 • euautoteile.ch Šveicarija Schweiz
 • euautopieces.fr Prancūzija France
 • flags_img_alt_it Italia
 • euautorecambios.es Ispanija España
 • euautoczesci.pl Lenkija Polska
 • euautopiese.ro Rumunijoje România
 • euautoonderdelîn.nl Olandija Nederland
 • euantallaktika.gr Graikija Ελλάδα
 • euautopecas.pt Portugalija Portugal
 • euautoonderdelen.be Belgija België
 • euautodily.cz Čekija Česká republika
 • eualkatresz.hu Vengrija Magyarország
 • eurobildelar.se Švedija Sverige
 • euavtochasti.bg Bulgarija България
 • euautodele.dk Danija Danmark
 • euvaraosat.fi Suomija Suomi
 • euspares.co.uk Jungtinė Karalystė United Kingdom
 • euavtodeli.si Slovėnija Slovenija
 • euroautodiely.sk Slovakija Slovensko
 • euautoosad.ee Estija Eesti
 • euautodalas.lv Latvija Latvija
 • euautodeler.co.no Norvegija Norge
0,00 € #
21-2326
Registruotis
Prisijungti

Įveskiti el. pašto adresą ir slaptažodį

Pamiršote slaptažodį?

Neturite EUautodalys.lt vartotojo paskyros? Registruotis, sugaišdami ne daugiau kaip 1,5 minutės

0,00 € #
21-2326
EUautodalys.lt - Hotline und Support.
Daugiau nei 1 000 000 autodalių Daugiau nei auto dalys
×
×

Bendrosios taisyklės ir sąlygos visiems užsakymams

1. Pardavimo, pristatymo ir apmokėjimo taisyklės ir sąlygos

Pardavėjos ir sutarties partneris


Jūsų sutarties partneris visiems mūsų tinklalapyje pateiktiems užsakymams yra


AUTODOC SE
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlynas
El. paštas: [email protected]
Tinklalapis: www.autodoc.lt
Valdyba: Dmitri Zadorojnij (generalinis direktorius), Lennart Schmidt (finansų direktorius)
Stebėtojų tarybos pirmininkas: Alexey Kletenkov
PVM mokėtojo kodas: DE281524963
Prekybos įmonių registras: „Amtsgericht Berlin“ (Šarlotenburgas, Charlottenburg, Berlyno Šarlotenburgo apylinkės teismas), HRB 247677 B

2. Sutarties galiojimo apimtis ir objektas

2.1. Šios bendrosios taisyklės ir sąlygos („BTS“) taikomos registruojant paskyrą ir visiems galutinio kliento („ jūsų “) pirkimams www.euautodalys.lt internetinėje parduotuvėje.

2.2. Šios BTS išimtinai reglamentuoja sutartinius santykius tarp jūsų ir mūsų. Jūsų BTS nebus sudedamoji sutarties dalis, net jei mes aiškiai neprieštaraujame jų įtraukimui.

2.3. Šias bendrąsias taisykles ir nuostatas galima bet kada pasiekti ir atsispausdinti arba atsisiųsti iš https://www.euautodalys.lt/taisykles.

3. Registracija

3.1. Registracija reikalinga norint atlikti pirkimus internetinėje parduotuvėje. Tai gali būti atlikti užsakymo procesu metu, tačiau ir atskirai nuo jo. Pabaigus registraciją, mes jums sukursime paskyrą, kurią jūs galite naudoti savarankiškam vartotojo duomenų tvarkymui, tokių kaip pristatymo adresas.

3.2. Registruotis gali tik pilnamečiai asmenys, galintys sudaryti sutartis (bet ne, pavyzdžiui, šeimos ar poros), juridiniai asmenys ir verslo partnerystės. Šis reikalavimas taip pat taikomas pateikiant užsakymus. Jei įmonė yra registruota kaip klientas, registraciją vykdantis asmuo garantuoja, kad yra įgaliotas atstovauti įmonei.

3.3. Registruodami savo paskyrą, turite nurodyti savo vardą, sąskaitos faktūros ir pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą bei pasirinkti slaptažodį (toliau - „prisijungimo duomenys“).

3.4. Pateikdami užpildytą registracijos formą, pateikiate privalomą pasiūlymą sudaryti sutartį, susijusią su paskyros registracija. Jums bus rodoma jūsų įvestų duomenų santrauka prieš galutinį registracijos formos pateikimą. Klaidas galite ištaisyti grįžę į ankstesnį naršyklės puslapį ir pakeitę savo įrašus.

3.5. Baigus registracijos procedūrą, mes atsiųsime jums sveikinimo laišką. Gavę šį el. laišką, baigsite paskyros registraciją.

3.6. Jūs garantuojate, kad registracijos kontekste pateikta informacija yra teisinga ir išsami. Jei pateiksite neteisingą ar neišsamią informaciją, mes esame įgalioti nutraukti ir ištrinti jūsų paskyrą nepaisydami įspėjimo laikotarpio. Jūs įsipareigojate be raginimo ir nedelsdami pranešti apie visus būsimus jūsų registracijos kontekste pateiktos informacijos pakeitimus.

3.7. Paskyra gali būti nutraukta laikantis 12 skyriaus nuostatų. Tuomet jūsų asmens duomenys bus nedelsiant ištrinti, nebent mums būtų leista ar mes būtume įpareigoti juos toliau saugoti dėl įstatymų numatytų nuostatų. Daugiau informacijos galite rasti mūsų privatumo politikoje.

3.8. Jokiu būdu nesate įgalioti trečiosioms šalims atskleisti savo prisijungimo duomenų ar, ypatingai, prisijungimo slaptažodžio. Tuo atveju, jei trečioji šalis vis dėlto gauna prieigą prie jūsų paskyros arba yra kitų piktnaudžiavimo jūsų paskyra požymių, turite nedelsdami mus informuoti ir pakeisti savo prisijungimo duomenis.

3.9. Nėra teisės registruotis ar naudotis internetine parduotuve. Jūs nesate įgalioti kelis kartus registruotis www.euautodalys.lt

4. Pirkimo sutarties sudarymas

4.1. Produktų pirkimo sutartys sudaromos taip:

4.1.1. Norėdami pradėti užsakymo procesą, pirmiausia turite įdėti prekę, kurią norite įsigyti, į pirkinių krepšelį, spustelėdami atitinkamą mygtuką.

4.1.2. Prieš galutinai pateikiant pirkinių krepšelio turinio užsakymą, dar kartą parodomas visas užsakymo turinys. Tada galite dar kartą pakeisti savo užsakymą. Mes išsaugome jūsų užsakymus po sutarties sudarymo, bet jums nebegalima prie jų gauti prieigos. Prieš spustelėdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, atidžiai patikrinkite užsakymą.

4.1.3. Jei naudojate mokėjimo būdus, kurie nėra susieti su tiesioginiu mokėjimu, jūs pateikiate privalomą pasiūlymą sudaryti pirkimo sutartį, pirkinių krepšelio lango ekrane spustelėdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Produktų pateikimas internetinėje parduotuvėje nėra privalomas pasiūlymas sudaryti sutartį. Mes patvirtinsime užsakymo gavimą el. paštu. Patvirtinimo el. laiškas dar nereiškia, kad priėmėme jūsų pasiūlymą. Pirkimo sutartis sudaroma tik patvirtinus prekių išsiuntimą. Jei mokate už užsakymą, atlikdami (elektroninį) SEPA kreditinį pirkimo sumos pervedimą į mūsų banko sąskaitą (mokėjimo parinktis „Vorkasse“ [„Išankstinis apmokėjimas“]), tik užsakymo patvirtinimas el. paštu laikomas mūsų užsakymo priėmimo deklaracija, o ne mūsų patvirtinimas apie išsiuntimą.

4.1.4. Jei naudojate mokėjimo būdus, susijusius su tiesioginiu mokėjimu (pvz., „PayPal“, sofortueberweisung.de ir kt.), produktų pateikimas www.euautodalys.lt yra mūsų pasiūlymas. Galite priimti šį pasiūlymą sudaryti pirkimo sutartį pirkinių krepšelio ekrane spustelėdami mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.

4.2. Pateikę užsakymą, galite iš karto atsispausdinti savo užsakymo duomenis. Jei norite dar kartą patikrinti su užsakymu susijusius dokumentus, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Mes mielai atsiųsime jums šių duomenų kopijas.

4.3. Užsakymai gali būti keičiami prieš jiems paliekant mūsų sandėlį arba prieš juos perduodant ekspeditoriui, t.y. prieš pateikiant siuntos numerį ir patvirtinant prekių siuntimą el. paštu. Tai neturi įtakos jūsų įstatymų numatytoms garantijos teisėms ar atšaukimo teisėms.

4.4. Mes taip pat pasiliekame teisę nutraukti sutartį, jei prekės nėra prieinamos pas patikimą, kruopščiai atrinktą tiekėją, dėl priežasčių, už kurias nesame atsakingi (savarankiško pristatymo rezervavimas). Tokiais atvejais mes įsipareigosime nedelsdami jus informuoti, kad prekių nėra, ir grąžinsime bet kokį atliktą mokėjimą.

5. Užstato dalys

5.1. Užstato dalys yra prekės, už kurias užsakymo informacijoje buvo nustatytas užstatas (užstato mokestis), pvz. kintamosios srovės generatoriai, kuriuos perkant reikia sumokėti papildomai. Gavę užstato dalį, atsiųskite mums visą seną automobilio dalį ir pateikite savo banko sąskaitos duomenis, kad galėtumėte grąžinti užstatą. Senas automobilių dalis reikia mums atsiųsti savo sąskaita.

5.2. Įsitikinkite, kad stabdžių apkabos, stiprintuvo siurbliai ir kitos vairo stiprintuvo dalys buvo visiškai ištuštintos nuo skysčių. Senąsias dalis turi būti įmanoma rekonstruoti, jose neturi būti jokių įtrūkimų ar lūžių.

5.3. Jei senos dalys grąžinamos su įtrūkimais jų korpusuose arba pavarų ašyse, arba srovės reitingo (srovės stiprumo) / eksploatacinių savybių skirtumais, užstatas negali būti grąžintas.

5.4. Užstato dalių pavyzdžiai:

- vairo stiprintuvo siurbliai
- vairo pavarų dėžės
- starteriai
- generatoriai
- stabdžių suportai
- varantieji velenai
- kuro purkštukai
- aukšto slėgio siurbliai
- akumuliatoriai

6. Siuntimas ir pristatymas

6.1. Pristatymas Lietuvoje:

Pristatymo kaina užsakymams iki 300,00 € yra 9,95 €. Mes siūlome nemokamą pristatymą, jei užsakymo vertė viršija 300,00 € (išskyrus pristatymą į užsienį ir specialių tipų siuntinius - didelių gabaritų daiktai, užstato dalys ir padangos).

Naudodami mokėjimo metodus, pvz., „PayPal“ ar kreditinę kortelę, nebūsite apmokestinami jokiais papildomais operacijų mokesčiais.

Pristatymo už Lietuvos ribų:

Siuntimo į kitas žemiau išvardytas šalis pristatymo išlaidos galioja nepriklausomai nuo užsakymo vertės ir turi būti atitinkamai apmokėtos.

9,95 €LietuvaPriemoka už stambių gabaritų prekes:


Toliau išvardintos autodalys yra laikomos stambių gabaritų:
akumuliatoriai, katalizatoriai, kolektoriai, duslintuvai, lenktynių išmetimo duslintuvai, slenksčiai, sparnai, degalų bakai, spoileriai, šoniniai skydai, priekabų movos (prikabinimo įtaisai), priekiniai gaubtai, variklio gaubtai, variklio dangčiai, variklio skyriaus izoliacija ir bamperiai.


Stambių gabaritų prekių pristatymas Lietuvoje: 96,95 €.


Stambių gabaritų prekių pristatymas Vokietijoje:


1) Kolektorių, katalizinių konverterių, duslintuvų ar sportinių duslintuvų siuntimo išlaidos bus apmokestintos papildoma 5,00 €, priemoka.
2) Akumuliatorių, sparnų, slenksčių, kuro bakų, šoninių panelių, spoilerių ir bamperių siuntimo išlaidos bus apmokestintos papildoma 10,00 €, priemoka.
3) Priekinių bamperių, priekabos movų (jungčių), variklio gaubtų, variklio dangčių ir bamperių siuntimo išlaidos Vokietijoje bus apmokestintos papildoma 15,00 € priemoka.


Papildomos pristatymo išlaidos už stambų gabaritų prekes kitose šalyse:
Austrija: 26,95 €
Belgija: 26,95 €
Bulgarija: 102,00 €
Čekija: 20,95 €
Danija: 85,00 €
Estija: 95,95 €
Graikija: 140,95 €
Ispanija: 109,95 €
Italija: 46,95 €
Latvija: 96,95 €
Lenkija: 57,00 €
Liuksemburgas: 26,95 €
Olandija: 26,95 €
Portugalija: 111,95 €
Prancūzija: 36,95 €
Rumunija: 104,00 €
Slovakija: 30,95 €
Slovėnija: 89,95 €
Suomija: 30,95 €
Švedija: 98,00 €
Šveicarija: 26,95 €
Vengrija: 88,00 €


Priemoka už stambių gabaritų prekes taikoma už kiekvieną prekę.

Pastaba: Stambių gabaritų prekių pristatymas į šalis, kurios nėra nurodytos sąraše, nėra galimas.

Visos nurodytos kainos yra apmokestinamos PVM pagal dabartinį 21% tarifą.


Pristatymo terminai:


Sandėlyje


Prekė prieinama. Prekės, turinčios šią prieinamumo būseną, išsiunčiamos per 1–2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.


Šiuo metu nėra sandėlyje


Šios prekės negalima užsisakyti. Ji daugiau nebeprieinama arba nebegaminama. Galite užsisakyti panašią prekę iš kito gamintojo.


Pristatymo laikas priklauso nuo produkto prieinamumo. Patikrinkite jus dominančio produkto prieinamumo būseną. Informaciją apie galimus muito mokesčius rasite čia.


Pristatymas nevykdomas šventinėmis dienomis.


6.2. Papildomas „Saugaus užsakymo“ pasirinkimas


Pasirinkę papildomą parinktį „Saugus užsakymas“, galite pratęsti standartinę atšaukimo teisę. Už nedidelį, fiksuoto tarifo 2,99 € mokestį už kiekvieną užsakymą, mes siūlome jums visos sumos grąžinimą ir nemokamą prekės siuntimą atgal per pirmąsias 100 dienų, nepateikiant priežasties. Apdorojant reikėtų nurodyti standartinę teisę atšaukti sutartį.Ši parinktis, kiek ji siūloma, yra prieinama paskutiniame užsakymo proceso etape. Ji galioja tik tuo atveju, jei gaminys yra originalios būklės, nėra pažeistas ir nebuvo sumontuotas. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų įstatymų numatyta atšaukimo teisė nėra pakeičiama ir jai neturi įtakos „Saugaus užsakymo“ parinktis.


Reikalavimai grąžinimui naudojant parinktį „Saugus užsakymas“:


- Prašome pateikti produkto grąžinimo užklausą asmeninėje paskyroje www.euautodalys.lt arba susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.
- Atsiųskite mums prekę originalioje pakuotėje su pridėta sąskaita faktūra
- Atsarginės dalys turėtų būti nenaudotos, nepažeistos ir nesumontuotos.

„Saugaus užsakymo" opcija galioja tik vienam grąžinimui iš užsakymo.

Kai mes iš jūsų gausime grąžinamą atsarginę dalį, ji bus kruopščiai apžiūrėta. Jei autodalis atitinka pirmiau minėtus reikalavimus, mes pakeisime detalę kita arba grąžinsime pinigus, atsižvelgiant į tai, kas jums labiau tinka.


Atkreipkite dėmesį:

„Saugaus užsakymo“ parinkties sąlygos netaikomos stambių gabaritų prekėms, senoms užstato dalims ar padangoms. Be to, parinkties „Saugus užsakymas“ sąlygos netaikomos produktams iš kitų užsakymų, kuriems ši parinktis nebuvo pasirinkta.

7. Transportavimo rizikos perdavimas - taikoma verslo klientams:

Prekių atsitiktinio sunaikinimo ir būklės pablogėjimo rizika pristatymo metu jums perduodama iškart, kai prekės yra perduotos asmeniui, atsakingam už jų gabenimą, arba kai prekės išvežamos iš mūsų sandėlių. Anksčiausiai nutikęs įvykis yra lemiamas įvykis.

8. Prekių / transporto žalos priėmimas

8.1. Mes naudojame kurjerių tarnybas, kad pristatytume jūsų užsakymą, taip pat kitus būdus. Jei gautų prekių siunta būtų sugadinta, atlikite šiuos veiksmus: Jei įmanoma, dėl sugadintų prekių pateikite skundą tiesiogiai kurjerių tarnybos darbuotojui ir dokumentuokite žalos laipsnį bei mastą. Tai nei apribos, nei paveiks jūsų garantijos teisės.

8.2. Taip pat galite atsisakyti priimti sugadintas prekes. Jei pristatytos prekės yra sugadintos, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba asmeniškai aukščiau nurodytais adresais. Tokiu būdu jūs padėsite mums įgyvendinti pretenzijas kurjerių tarnybai ir tuo pačiu pagerinsite jums teikiamas paslaugas.

9. Kainos ir mokėjimo būdai

9.1. Mes siūlome jums įvairius atsiskaitymo už įsigytas prekes būdus. Konkrečius mokėjimo būdus galite rasti atitinkamo produkto puslapyje.

9.2. Visos kainos mūsų internetinėje parduotuvėje nurodytos EUR ir įtraukia įstatymų nustatytą pridėtinės vertės mokestį (PVM). Visos mūsų kainos yra nurodytos už sandėlyje esančias prekes ir apima pakuotę, tačiau neįtraukiama visų siuntimo išlaidų ir apmokėjimo pristatymo metu kaštų.

9.3. Prekių kaina galioja užsakymo pateikimo momentu ir yra nurodyta užsakymo patvirtinime, kurį gaunate el. paštu po užsakymo pateikimo. Jei prekės yra išsaugotos pirkinių krepšelyje, užsakymo metu jų bendra kaina atnaujinama iki naujausios tos dienos kainos.

9.4. Pagal jūsų ir mūsų pirkimo sutartis, visa mokėtina kaina, įskaitant siuntimo išlaidas, turi būti sumokėta nedelsiant. Jūs sutinkate gauti sąskaitą faktūrą tik elektronine forma.

9.5.

9.5.1. Kredito kortelė:

Pasirinkę mokėjimą kredito kortele, spustelėkite „Patvirtinti užsakymą“. Po to būsite nukreipti į saugų puslapį, kuriame galėsite pasirinkti kredito kortelės tipą. Galiausiai turite įvesti teisingą kortelės informaciją ir patvirtinti mokėjimą. Lėšos nuo jūsų korteles bus nuskaičiuotos atlikus užsakymą.

9.5.2. PayPal:

Pateikę užsakymą, būsite nukreipti į „PayPal“ prisijungimo puslapį. Prašome prisijungti ir atlikti mokėjimą. Norėdami atsiskaityti per „PayPal“ turite turėti „PayPal“ paskyrą. Nėra taikomi jokie papildomo mokesčiai.

9.5.3. Banko pavedimas:

Reikiama suma bus pervesta į mūsų nurodytą banko sąskaitą.
Paskirtis: užsakymo numeris.
Užsakymo numerį jūs gausite el. paštu vos tik atlikę užsakymą. Gautas numeris po užsakymo bus parodytas nedelsiant. Prekės bus išsiųstos po to, kai mes gausime apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą. Šiuo atveju, banko terminas yra iki 3 dienų.

9.6. Atkreipkite dėmesį, kad norint užtikrinti saugų apmokėjimą, gali būti paprašyta pateikti būtinus asmens dokumentus, informaciją apie jūsų sąskaitą/kredito kortelę ir pristatymo adreso palyginimas. Tai daroma tik dėl jūsų saugumo. Duomenys siunčiami naudojant saugų ryšį ir neperduodami tretiesiems asmenims. Tokiais atvejais užsakymo apdorojimo laikas gali užtrukti ilgiau. Jei prašoma informacija nepateikiama, užsakymas bus atšauktas ir išlaidos už užsakymą bus atlygintos ta pačia valiuta, kurią pasirinkote pateikdami užsakymą. Tokiu atveju prekės nebus išsiųstos, o jūsų pateiktas pasiūlymas bus laikomas atmestu.

10. Įsiskolinimas/teisė į saugojimą

10.1. Jei esate įsiskolinę su mokėjimu, mes pasiliekame teisę išrašyti sąskaitą faktūrą už visus būtinus mokesčius už visus mums reikalingus išsiųsti priminimus, nebent jūs galite mums įrodyti, kad mes nepatyrėme jokių priminimų išlaidų arba kad šios išlaidos yra žymiai mažesnės nei priteistos. Kiekvienas priminimas kainuoja 2,50 €. Jei pagal Vokietijos civilinio kodekso 286 straipsnio 2 poskyrį priminimas nereikalingas, už pirmąjį priminimą jūs nepatirsite jokių išlaidų.

10.2. Tais atvejais, kai vartotojai turi įsiskolinimų, mes taip pat turėsime teisę reikalauti penkių (5) procentų, o verslo klientams - devynių (9) procentinių punktų palūkanų nuo taikomos bazinės palūkanų normos.

10.3. Reikalavimas dėl žalos atlyginimo dėl įsiskolinimų nebus atmestas dėl priminimo mokesčių ir (arba) gautinų palūkanų reikalavimo.

10.4. Galite kompensuoti mūsų atžvilgiu nagrinėjamas pretenzijas arba reikalauti teisės į išlaikymą tik tuo atveju, jei jūsų priešieškinys neginčijamas, jei egzistuoja teisiškai pripažinta nuosavybės teisė arba jei priešieškinys yra sinalgaminis ryšys su nagrinėjamu ieškiniu.

11. Nuosavybės išlaikymas

11.1. Siekdami patenkinti pretenzijas dėl pirkimo kainos, mes išlaikome nuosavybės teisę į visas jums pristatytas prekes, kol pirkimo kaina nebus visiškai sumokėta.

11.2. Jūs privalote atsargiai elgtis su prekėmis, kurioms išlaikoma nuosavybės teisė.

11.3. Prieš sumokant visas užtikrintas pretenzijas, prekės, kurioms išlaikoma nuosavybės teisė, negali būti nei įkeistos trečiosioms šalims, nei patikėtos saugojimo tikslais. Jūs privalote nedelsdami pranešti mums raštu, jei ir kada trečiosios šalys gauna prieigą prie mums priklausančių prekių.

11.4. Jei esate verslo klientas, jums taip pat bus taikoma:

11.4.1. Mes išlaikome nuosavybės teisę į visas pristatytas prekes, kol bus sumokėti visi dabartiniai ir būsimi reikalaujami kaštai, atsirandantys dėl pirkimo sutarties ir nuolatinių verslo santykių su jumis („užtikrintos pretenzijos“).

11.4.2. Jei mūsų vertybinių popierių realizacinė vertė viršija užtikrintus reikalavimus daugiau nei 10 %, jūsų prašymu privalėsime išleisti vertybinius popierius. Išleidžiamus vertybinius popierius pasirinksime mes patys.

11.4.3. Bet koks pristatytų prekių apdorojimas ar pakeitimas visada atliekamas mūsų vardu. Jei tiekiamos prekės bus apdorotos su kitais mums nepriklausančiais daiktais, mes įgysime bendrą naujos nuosavybės teisę į pristatytų prekių vertę (galutinę sąskaitos faktūros sumą su PVM) kaip apdorotų prekių vertės procentą apdorojimo metu. Naujai prekei, atsirandančiai dėl apdorojimo, taip pat bus taikomos tos pačios sąlygos, kaip ir prekėms, tiekiamoms rezervuojant.

11.4.4. Jei tiekiamos prekės yra neatsiejamai sumaišytos su kitais mums nepriklausančiais daiktais, mes įgysime naujos prekės nuosavybės teisę į tiekiamų prekių vertę (galutinę sąskaitos faktūros sumą su PVM) kaip sumaišytų prekių vertės procentą apdorojimo metu. Jei maišymas atliekamas taip, kad jūsų prekė turėtų būti laikoma pagrindine, laikoma, kad buvo sutarta, jog jūs perduosite mums proporcingą nuosavybės teisę. Gautą vienetinį ar bendrą turtą saugosite mūsų vardu.

12. Paskyros terminas, blokavimas ir nutraukimas

12.1. Paskyros registravimo sutartis sudaroma neterminuotam laikotarpiui.

12.2. Galite bet kada nutraukti paskyros registravimo sutartį be įspėjimo.

12.3. Mes galime nutraukti paskyros registravimo sutartį apie tai įspėję prieš dvi savaites.

12.4. Teisė nutraukti paskyrą dėl rimtų priežasčių lieka nepakeista. Visų pirma, mes galime nutraukti paskyros registravimo sutartį be įspėjimo, jei:

- registruodamiesi pateikėte neteisingą ar neišsamią informaciją
- jūs pakartotinai pažeidėte kitus sutartinius įsipareigojimus ir toliau juos pažeidžiate, nepaisant mūsų raginimo nuo to susilaikyti;

12.5. Jei mes nutraukėme sutartį, jūs nebeturėsite teisės vėl susikurti naujos paskyros, įskaitant naudojant kitą vardą ar paskirtį.

12.6. Visas pranešimas apie sutarties nutraukimą turi būti pateiktas raštu. Nutraukimas el. paštu yra laikomas kaip pateiktas raštu.

13. Garantijos

13.1. Jei žemiau nenurodyta kitaip, jūsų teisėms materialinių defektų ir nuosavybės trūkumų atveju taikomos įstatymų nuostatos.

13.2. Naujų prekių garantinės teisės vartotojams baigiasi per dvejus metus. Naudotų daiktų atveju, galiojimo laikas baigsis per vienerius metus nuo rizikos perkėlimo.

13.3. Jei pateikiama pretenzija dėl garantijos, turėsite teisę patvirtinti savo teisę į trūkumų pašalinimą arba į tai, kad būtų pristatytos prekės be defektų (vėlesnis vykdymas). Jei pasirinktas vėlesnio atlikimo būdas patiria neproporcingai dideles išlaidas, reikalavimas bus apribotas likusia vėlesnio atlikimo rūšimi. Mes apie tai jus atitinkamai informuosime.

13.4. Jeigu jūs prašote montavimo ir (arba) išmontavimo išlaidų, susijusių su mūsų tiekiamos naujos dalies pakeitimu autoservise dėl atsakomybės už materialinius defektus, mes paprašysime pateikti sąskaitų, kvitų ir kt. originalus, kadangi autoserviso paslaugas mes kompensuosime, jei bus patvirtinta pretenzija dėl garantijos. Įsitikinkite, kad sąskaitoje faktūroje rodomi tik darbai, tiesiogiai susiję su trūkumų šalinimu (t.y. sąskaitoje faktūroje nėra pašalinių paslaugų). Be to, darbo kaštai turėtų parodyti išdirbtų valandų skaičių.

13.5. Verslo klientų atveju atsakomybė už naudotų daiktų trūkumus yra atmetama. Tai nebus taikoma dideliam aplaidumui ar tyčinei žalai. Naujų daiktų garantijos teisės pasibaigs per metus nuo rizikos perdavimo.

13.6. Aiškumo sumetimais norime atkreipti dėmesį į tai, kad šios aplinkybės nepateisina ir nesudaro esminių trūkumų, jei jos yra defekto priežastis:

- natūralus nusidėvėjimas ir lūžimas;
- netinkamas naudojimas;
- netinkama ar neteisinga prekių priežiūra;
- netinkamas ar neteisingas naudojimas;
- neteisingas montavimas, ypač jei užsakyta dalis yra aiškiai netinkama;
- naudojimo instrukcijų nesilaikymas;
- neteisingas tvarkymas.

14. Tinkamumo tikrinimas

Norime atkreipti dėmesį į tai, kad, nepaisant visų atsargumų, atskirais atvejais pristatymas gali būti neteisingas. Todėl prieš montuodami įsigytą detalę, turite ją vizualiai patikrinti, palygindami su originalia keičiama dalimi, ar užsakyta detalė tikrai tinka jūsų automobiliui, pavyzdžiui, ar angos ir jungtys sutampa. Jei įsigytos detalės matmenys, forma ar medžiaga (-os) skiriasi nuo keičiamos originalios dalies, susisiekite su mumis dėl tolesnių paaiškinimų, prieš montuojant, pritaikant ar modifikuojant, pvz. dažant, įsigytą detalę. Ši nuostata nepaveiks jūsų garantinių teisių.

15. Gamintojo garantija

Jei yra atskira gamintojo garantija, kuria galite pasinaudoti kartu su garantija, tai bus nurodyta kiekvieno produkto aprašyme. Ši garantija taikoma tik konkrečiam produktui, o jūsų pretenzijos bus pagrįstos gamintojo garantijos sąlygomis ir skirtos tik šiam gamintojui.

16. Pardavėjo atsakomybė už žalą

16.1. Būsime be apribojimų atsakingi už tyčinį, didelį aplaidumą ir žalą gyvybei, galūnėms ar sveikatai.

16.2. Nedidelio aplaidumo atvejais mes būsime atsakingi tada, kai buvo pažeista esminė sutartinė prievolė. Esminė sutartinė prievolė, kaip apibrėžta šioje pastraipoje, yra prievolė, kurios pilnas įvykdymas leidžia įvykdyti šią sutartį ir į kurios įvykdymą sutarties partneris gali reguliariai remtis.

16.3. 16.2 pastraipos atveju mes neatsakome už komercinės sėkmės trūkumą, pelno praradimą ar netiesioginę žalą.

16.4. Pagal 16.2 punktą atsakomybė apsiriboja tipine žala, numatoma sutarties sudarymo metu.

16.5. Atitinkamai atsakomybės apribojimai taikomi mūsų darbuotojams, atstovams ir pavaduotojams.

16.6. Bet kokia atsakomybė už mūsų suteiktas garantijas ir pretenzijas, pagrįstas Vokietijos atsakomybės už gaminius įstatymu, lieka nepakitusi.

16.7. Priešingu atveju, bet kokia kita mūsų atsakomybė yra atmetama.

17. Ginčų sprendimas internetu: informacija pagal Reglamento 2013/524/EU dėl vartotojų EGS 14 straipsnio 1 dalį

Europos Komisija teikia internetinio ginčų sprendimo (EGS) platformą, kurią galima rasti tinklalapyje http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Mūsų įmonė nėra iš esmės nei pasirengusi, nei įpareigota dalyvauti ginčų sprendimo procese vartotojų arbitražo institucijoje.

18. Vartotojų arbitražas: informacija.

18.1. Mes nedalyvaujame ginčų sprendimo procedūrose vartotojų arbitražo institucijose. Tačiau teisinė padėtis reikalauja, kad mes informuotume jus apie vartotojų arbitražo instituciją, kuri yra atsakinga už jus:

18.2. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, Vilniaus g. 25, Vilnius 01402, Lietuva, telefono numeris: +37 0 5 262 6751, el. paštas: [email protected], tinklalapis: www.vvtat.lt.

19. Baigiamosios nuostatos

19.1 Šiai sutarčiai taikomi Vokietijos Federacinės Respublikos įstatymai, išskyrus JT konvencijos nuostatas dėl tarptautinio prekių pardavimo. Tai netaikoma vartotojams dėl tų įstatymų privalomai taikomų nuostatų, kurios būtų taikomos be šios sąlygos, t.y. įprastai toje šalyje, kurioje yra pagrindinė vartotojo gyvenamoji vieta, ir nuo kurios, pagal susitarimą, negalima nukrypti.

19.2 Išskirtinė jurisdikcija visiems ginčams, kylantiems iš šios vartotojo sutarties ar susijusių su ja, yra Berlynas, su sąlyga, kad susitariančiosios šalys yra prekybininkai arba jūs neturite bendros jurisdikcijos vietos Vokietijoje ar bet kurioje kitoje ES valstybėje narėje arba kad įsigaliojus šioms Naudojimo sąlygoms, nuolatinę gyvenamąją vietą perkėlėte į užsienį, arba teisminių ieškinių pateikimo metu jūsų gyvenamoji vieta ar buvimo vieta nėra žinoma.

19.3 Mes turime teisę pakeisti arba pritaikyti šias sąlygas šios sutarties galiojimo metu, jei tai bus būtina dėl privalomos vykdyti priežasties, tokios kaip teismo sprendimai ar teisės aktų pakeitimai. Pakeistas sąlygas jums atsiųsime raštu iki numatytos jų įsigaliojimo dienos ir ypatingai nurodysime naujas nuostatas ir jų įsigaliojimo datą. Tuo pačiu metu mes suteiksime jums atitinkamą mažiausiai keturių (4) savaičių laikotarpį, kad galėtumėte pareikšti, ar sutinkate su pataisytomis naudojimo sąlygomis tolimesniam naudojimuisi mūsų paslaugomis. Jei per šį laikotarpį nepateikiama jokia deklaracija, kuri prasideda gavus raštišką pranešimą, bus laikoma, kad jūs sutinkate su pakeistomis taisyklėmis ir sąlygomis. Mes atskirai informuosime jus apie šias teisines pasekmes, kai prasidės laikotarpis, t.y. apie teisę prieštarauti, prieštaravimo laikotarpį ir jūsų tylėjimo reikšmę. Šis pakeitimo mechanizmas netaikomas pagrindinių šalių sutartinių paslaugų įsipareigojimų pokyčiams.

19.4 Teisinis atskirų nuostatų negaliojimas neturi įtakos likusių sąlygų privalomumui.

19.5 Šios sutarties kalba yra vokiečių.

Berlynas, 04.04.2021