Prekių grąžinimas
14 dienų prekių gražinimo politika visoms auto dalys
14 dienų

Jūs turite teisę gražinti prekes per 14 dienų nuo dalys katalogas gavimo

Daugiau

Apmokėjimas

Mūsų autodalys internetinėje parduotuvėje yra prieinami šie apmokėjimo būdai

 • Įsigykite auto dalys ir sumokėkite su kredito kortelėmis – MasterCard, Visa, American Express
 • Paypal leidžia greitai įsigyti autodalys – PayPal
 • Įsigykte auto dalys su standartiniu išankstinio apmokėjimo būdu – Banko pavedimas

Daugiau

Pristatymas

Pateikę užsakymą mūsų auto dalys parduotuvėje, galite pasirinkti pristatymo būdą

DHL, GLS ir UPS patogiai pristatys jūsų auto dalys užsakymą į namus ar darbo vietą
Nemokamas pristatymas nuo 300 €

Daugiau

Lietuva
 • euautoteile.de Vokietija Deutschland
 • euautoteile.at Austrija Österreich
 • euautoteile.ch Šveicarija Schweiz
 • euautopieces.fr Prancūzija France
 • flags_img_alt_it Italia
 • euautorecambios.es Ispanija España
 • euautoczesci.pl Lenkija Polska
 • euautopiese.ro Rumunijoje România
 • euautoonderdelîn.nl Olandija Nederland
 • euantallaktika.gr Graikija Ελλάδα
 • euautopecas.pt Portugalija Portugal
 • euautoonderdelen.be Belgija België
 • euautodily.cz Čekija Česká republika
 • eualkatresz.hu Vengrija Magyarország
 • eurobildelar.se Švedija Sverige
 • euavtochasti.bg Bulgarija България
 • euautodele.dk Danija Danmark
 • euvaraosat.fi Suomija Suomi
 • euspares.co.uk Jungtinė Karalystė United Kingdom
 • euavtodeli.si Slovėnija Slovenija
 • euroautodiely.sk Slovakija Slovensko
 • euautoosad.ee Estija Eesti
 • euautodalas.lv Latvija Latvija
 • euautodeler.co.no Norvegija Norge
0,00 € #
Registruotis
Prisijungti

Įveskiti el. pašto adresą ir slaptažodį

Pamiršote slaptažodį?

Neturite EUautodalys.lt vartotojo paskyros? Registruotis, sugaišdami ne daugiau kaip 1,5 minutės

0,00 € #
EUautodalys.lt - Hotline und Support.
Daugiau nei 1 000 000 autodalių Daugiau nei auto dalys
×
×

Bendros taisyklės ir sąlygos

Vartotojas yra bet koks fizinis asmuo, sudarantis sutartį dėl tikslo, kuris, iš pagrindų, nėra susijęs su juo komercine veikla ar savarankiška profesine veikla.


Šios bendros taisyklės ir sąlygos galioja visiems pirkimams, atliekamiems internetinėje parduotuvėje www.euautodalys.lt. Paspaudžiant mygtuką „Pirkti“ (būtinas pirkimas), atliekamos toliau nurodytos pardavimo, pristatymo ir apmokėjimo sąlygos, kompanijos Wemax Group GmbH & Co.KG sąlygos („mes“) ir jos yra naudojamos busimiems sutarties ryšiams tarp mūsų ir vartotojo („jūs“).

1. Užsakymo vykdymas

Internetinėje pateikiami produktai nėra teisiškai privalomas pasiūlymas, o laisvas internetinis katalogas. Paspausdami mygtuką “Pirkti dabar”, Jūs pateikiate užsakymą krepšelyje esančioms prekėms. Jūsų užsakymo pateikimo patvirtinimas įvyksta iš karto po užsakymo išsiuntimo ir nėra pirkimo-pardavimo sutarties aceptas (priėmimas). Mūsų kompanijos Jūsų užsakymo priėmimas yra Jums elektroniniu paštu išsiunčiamas patvirtinimas, arba užsakytų prekių pristatymas per dvi ir daugiau dienų. Jūsų užsakymai bus pas mus išsaugoti po sutarties sudarymo. Jeigu pamesite Jūsų užsakymo dokumentus, susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, ir mes išsiųsime Jums kopiją su Jūsų užsakymo duomenimis.

2. Užsakymo anuliavimas

Vartotojai (Vokietijos Civilinio kodekso 13 straipsnis) turi teisę atsisakyti sutarties dėl prekių pirkimo internetu pagal šias instrukcijas.

Vartotojo teisės atsisakyti sutarties

Turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų, nenurodydami tokio sprendimo priežasčių.

Sutarties atsisakymo terminas baigiasi po keturiolikos dienų skaičiuojant nuo tos dienos, kai jūs arba jūsų paskirtos trečiosios šalys, kurios nėra vežėjai, fiziškai įgijo paskutinę prekę.

Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jūs turite mus (Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlynas, Vokietija, telefakso numeris: +49 30 208 478 250, el. pašto adresas: [email protected]) pranešti apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą (pvz., paštu, faksu ar elektroniniu laišku). Galite pasinaudoti pateikta sutarties atsisakymo forma, tačiau ji nėra privaloma.

Tam, kad būtų laikytasi sutarties atsisakymo termino, pakanka, jei jūs prieš baigiantis sutarties atsisakymo terminui išsiųsite pranešimą apie pasinaudojimą sutarties atsisakymo teise.

Atsisakymo teisės pasekmės

Jei šios sutarties atsisakysite, nepagrįstai nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią mums buvo pranešta apie Jūsų sprendimą atsisakyti šios sutarties, grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas dėl to, kad pasirinkote kitą, o ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą). Sumokėtas sumas grąžinsime ta pačia mokėjimo priemone, kokią naudojote pradinei operacijai, išskyrus atvejus, kai aiškiai sutikote kitaip. Bet kuriuo atveju Jums nereikės mokėti jokio su grąžinimu susijusio mokesčio.

Prekėms, kurios gali būti paprastai grąžintos paštu, taikoma:

galime atsisakyti grąžinti sumas, kol negavome prekių arba kol jūs nepateiksite įrodymų, kad jūs prekes mums išsiuntėte atgal, priklausomai, kas įvyksta anksčiau;
jūs nedelsdamas ir bet kokiu atveju ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo prekiautojui apie sprendimą atsisakyti sutarties privalo išsiųsti arba perduoti prekes šiuo adresu:
Autodoc GmbH (Retoure - Lager R) Rhinstraße 132, 12681 Berlin, Deutschland (Vokietija).

Termino yra laikomasi, jeigu prekes jūs išsiunčiate prieš pasibaigiant keturiolikos dienų terminui. Jūs privalote padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Prekėms, kurios negali būti paprastai grąžintos paštu, taikoma:

jūs atsakote tik už prekių vertę, sumažėjusią dėl prekių atžvilgiu padarytų veiksmų, nebūtinų tam, kad jūs nustatytumėte, koks prekių pobūdis, savybės ir kaip jos veikia.

- Sutarties atsisakymo instrukcijų pabaiga -

Pavyzdinė sutarties atsisakymo forma

(šią formą užpildykite ir išsiųskite tik jeigu norite atsisakyti sutarties)

– Adresatas Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlynas, Deutschland, telefakso numeris: +49 30 208 478 250, el. pašto adresas: [email protected]
– Šiuo pranešu/pranešame*, kad atsisakau/atsisakome* šių prekių pirkimo–pardavimo sutarties*/šio skaitmeninio turinio tiekimo sutarties/šių susijusių paslaugų tiekimo sutarties*.
– Užsakyta [data] */gauta [data] *
– Vartotojo (-ų) vardas ir pavardė
– Vartotojo (-ų) adresas
– Vartotojo (-ų) parašas (tik siunčiant popierinę formą)
- Data
________
(*) Netinkamą išbraukti.

Sutarties atsisakymo netaikymas

Yra teisinės išimtys dėl sutarties atsisakymo teisės netaikymo (Vokietijos Civilinio kodekso 312g straipsnis), pagal kurias pasiliekame teisę jūsų atžvilgiu remtis šiomis nuostatomis: sutarčių atšaukimo teisė netaikoma sutartims, pagal kurias tiekiamos prekės, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios pagaminamos, atsižvelgiant į vartotojo individualų pasirinkimą ar nurodymą arba jos yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeniniams poreikiams; sutarčių atšaukimo teisė netaikoma pristatant prekes, jei po pristatymo dėl jų sudėties neatskiriamai sumaišomos su kitomis prekėmis.

Be to, mes atkreipiame jūsų dėmesį, kad jūs pagal Vokietijos Civilinio kodekso 357 str. 7 dalies 1 punktą turite mums atlyginti prekių vertę, sumažėjusią dėl veiksmų, nebūtinų prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti. Teismų praktikoje buvo nuspręsta, kad ir automobilių dalių montavimas yra „nereikalingas“.

3. Prekių pristatymo kaina ir vežimas

Pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje

Standartinė pristatymo kaina Vokietijos teritorijoje sudaro 15,95 €, kai užsakymo suma nesiekia 300,00 €.


Kai užsakymo suma yra didesnė už 300,00 €, pristatymas būna nemokamas (išskyrus pristatymą į kitas šalis ir didelių gabaritų bei specialių (Keičiamos prekės) krovinių siuntimą).


Apmokant užsakymą tokiais būdais, kaip PayPal, Kreditinė kortelė, Banko pavedimas, jokie papildomi mokesčiai netaikomi.

Pristatymo kaina už Lietuvos ribų

Nurodytos pristatymo žemiau išvardintas šalis kainos taikomos nepriklausomai nuo užsakymo sumos ir, atitinkamai, visada turi būti apmokamos.

15,95 €Lietuva

Papildomi mokesčiai už didelių gabaritų prekių pristatymą

Prie didelių gabaritų prekių priskiriami šie produktai: akumuliatorius, katalizatorius, kolektorius, duslintuvas, lenktyniniai išmetamieji vamzdžiai, slenksčiai, sparnai, kuro bakas, spoileris, vilkimo kablys, priekinė variklio apdanga, variklio skyriaus dangtis, variklio dangtis, variklio izoliacija ir bamperis.


Didelių gabaritų prekių pristatymas į Lietuvos teritoriją nėra atliekamas.


Didelių gabaritų prekių pristatymas Vokietijos teritorijoje:
- pristatant tokias prekes, kaip kolektoriaus, katalizatoriaus, duslintuvo ir lenktyninio išmetamojo vamzdžio papildomas mokesnis už didelių gabaritų prekių pristatymą sudaro – 5,00 €;
- pristatant tokias prekes, kaip akumuliatorius, slenksčio, kuro bako, sparnų, spoilerio ir bamperio papildomas mokesnis už didelių gabaritų prekių pristatymą sudaro – 10,00 €;
- pristatant tokias prekes, kaip priekinės variklio apdangos, vilkimo kablio, variklio skyriaus dangčio, variklio dangčio ir variklio skyriaus izoliacijos papildomas mokesnis už didelių gabaritų prekių pristatymą sudaro – 15,00 €.


Papildomo mokesčio dydis pristatant didelių gabaritų prekes į kitas šalis:

Austrija: 26,95 €
Belgija: 26,95 €
Čekija: 20,95 €
Danija: 36,95 €
Italija: 46,95 €
Liuksemburgas: 26,95 €
Olandija: 26,95 €
Prancūzija: 36,95 €
Slovakija: 30,95 €
Švedija: 46,95 €
Šveicarija: 26,95 €

Dėmesio!

Didelių gabaritų prekių pristatymas į aukščiau nenurodytas šalis nėra atliekamas. Papildomos mokestis už didelių gabaritų prekių pristatymą taikomas kiekvienai prekei užsakyme.


Visos aukščiau nurodytos kainos yra paskaičiuotos su 21% pridėtinės vertės mokesčiu.

Saugus užsakymas

Su "Saugaus užsakymo" pasirinkimu, jūs turite galimybę pratęsti standartinės Anuliavimo teisės trukmę. Už nedidelį, fiksuoto tarifo 2,99 € mokestį už kiekvieną užsakymą, mes siūlome jums visos sumos grąžinimą ir nemokamą prekės siuntimą atgal per pirmąsias 100 dienų, nepateikiant priežasties. Šią opciją galima pasirinkti paskutiniame užsakymo etape ("Patvirtinimas"). Norint pasinaudoti šia opcija, produktas turi būti originalios būklės, nepažeistas ir nemontuotas. "Saugaus užsakymo" opcija nepakeičia ir nepažeidžia jūsų Anuliavimo teisės. "Saugaus užsakymo" opcija galioja tik vienam grąžinimui iš užsakymo. Kai tik gausime grąžinamą prekę, mes ją nuodugniai apžiūrėsime. Jeigu prekė atitinka aukščiau išvardintu kriterijus, mes grąžinsime prekės vertę atitinkančią sumą arba pakeisime ją kita preke, priklausomai nuo jūsų pageidavimo. Pastaba: "Saugaus užsakymo" opcija nėra taikoma stambių gabaritų prekėms, senoms dalims, esančioms užstato programos dalimi, ar padangoms. Be to, "saugaus užsakymo" sąlygos nėra taikomos produktams iš kitų užsakymų, kuriuose nebuvo pasirinkta opcija "Saugus užsakymas".

4. Apmokėjimo sąlygos

Banko pavedimas (Išankstinis apmokėjimas):

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, Jūs turite pervesti lėšas į mūsų banko sąskaitą, nurodytą užsakymo patvirtinimo el. laiške, kurį jūs gausite iš karto po užsakymo pateikimo. Atliekant pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti užsakymo numerį, kuris taip pat pateikiamas užsakymo patvirtinimo el. laiške. Užsakymas išsiunčiamas gavus lėšas į mūsų banko sąskaitą. Įprastai, pinigų pervedimas užtrunka ne ilgiau kaip 3 darbo dienas.

Kreditinė kortelė:

Pasirinkus apmokėjimą kreditine kortele ir paspaudus mygtuką „Pirkti“, Jūs busite nukreipti į apsaugotą puslapį, kur būtina nurodyti kreditinės kortelės duomenis ir patvirtinti apmokėjimą. Lėšų nuskaitymas iš kreditinės kortelės įvykdomas po apmokėjimo patvirtinimo.

PayPal:

Po to, kai Jūs pasirenkate užsakymo apmokėjimą su PayPal sistema ir paspaudžiate mygtuką „Pirkti“, Jūs būnate nukreipiami į apsaugotą tinklalapį, kur būtina nurodyti Jūsų PayPal vartotojo paskyros prisijungimo vardą ir slaptažodį, ir patvirtinti apmokėjimą. Pinigų pervedimui netaikomi jokie papildomi mokesčiai.

5. Nuosavybės teisė

Remiantis galiojančiais įstatymais, prekės lieka mūsų nuosavybe iki pilno jų apmokėjimo momento.

6. Garantija

Garantinis terminas yra 2 metai, pradedant nuo prekių perdavimo momento. Prekės, pažeistos dėl natūralaus nusidėvėjimo proceso, netinkamo naudojimo arba netinkamos priežiūros/priežiūros nebuvimo, nėra priimamos į garantinį aptarnavimą. Garantija netaikoma esant defektams ir/arba pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo ir/arba neteisingo naudojimo/sumontavimo, eksploatavimo instrukcijų nesilaikymo, neteisingo ir/arba neatsargaus elgesio. Prekėms netaikoma garantija tuo atveju, jeigu Jūs arba kiti asmenys savarankiškai įsiterpiate į prekės darbą ir/arba remontą, kurio mes nesankcionavome, dėl ko defektas ir/arba pažeidimas padidėjo. Įvykus garantiniam atvejui, Jūs turite teisę pareikšti pretenziją dėl defektų pašalinimo arba prekių be trūkumų pristatymo (gedimų šalinimas). Jeigu pasirinktas gedimų šalinimo būdas yra susijęs su itin didelėmis išlaidomis, reikalavimai apribojami iki likusių gedimų šalinimo pasirinkimų.


Prekių be defekto tiekimo atveju, keitimas atliekamas į kokybiškesnę produkciją su anksčiau nustatytomis charakteristikomis, su sąlyga, kad tai pagrįsta.


Papildomos teisės, o būtent, pirkimo-pardavimo sutarties nutraukimas arba kainos sumažinimas, galimi tik pasibaigus atitinkamam gedimų šalinimo laikotarpiui arba po dviejų nesėkmingų defekto šalinimo bandymų. Jeigu kartu su mūsų kompanijos garantija dar suteikiama speciali gamintojo garantija, tai nurodoma produkto aprašyme. Tokia garantija galioja tik atitinkamam produktui.

7. Nuostatos dėl atsakomybės

Remiantis galiojančiu įstatymu apie sutarties santykius tarp mūsų kompanijos ir vartotojo, taikomos teisinės nuostatos dėl atsakomybės.

8. Nuostatos dėl utilizacijos / akumuliatorių utilizacija

Mūsų kompanija yra prijungta prie bendros utilizacijos sistemos. Jums paprašius, mes pranešime atitinkamus komunalinius surinkimo punktus (atliekų surinkimo ir perdirbimo punktus), esančius netoli Jūsų gyvenamosios vietos, kuriuose, pagal įpakavimo tvarką, atliekamas nemokamas atliekų utilizavimas.


Akumuliatoriuose yra brangiųjų metalų, kurie, nors ir pavojingi aplinkai, gali būti perdirbti. Panaudoti akumuliatoriai turi būti utilizuojami atskirai nuo kitų buitinių atliekų. Remiantis galiojančiais įstatymais, kompanijos, parduodančios akumuliatorius, privalo priimti panaudotus akumuliatorius, o vartotojai, savo ruožtų, privalo atnešti panaudotos akumuliatorius į atitinkamą surinkimo vietą.


Akumuliatoriai, reikalaujantys atitinkamos utilizacijos, yra pažymėti specialiu ženklu, kuris atrodo, kaip perbrauktas šiukšlių konteineris su ratukais.


garbage

Iš karto po konteinerio atvaizdu yra nurodyti pavojingų medžiagų simboliai:

- Pb - švinas, kai sudėtyje yra daugiau kaip 0,004 procentų švino;
- Cd - kadmis, kai sudėtyje yra daugiau kaip 0,002 procentų kadmio;
- Hg - gyvsidabris, kai sudėtyje yra daugiau kaip 0,0005 procentų gyvsidabrio.


Jūs galite savarankiškai atgal išsiųsti pas mus įsigytus akumuliatorius, kad jie būtų tinkamai utilizuoti. Prašome siųsti apmokėtą paketą su žymėjimu “Akumuliatoriaus utilizacija” adresu Wemax Group GmbH & Co.KG, Französische Straße 12, 10117 Berlynas.

Dėmesio!

Elektros prietaisus ir elektroniką draudžiama utilizuoti kartu su buitinėmis atliekomis. Vartotojai gali nemokamai atiduoti savo senus elektros prietaisus atitinkamame komunaliniame surinkimo punkte (atliekų priėmimo ir perdirbimo centrai).

9. Vidaus degimo variklių ir transmisinių alyvų priėmimas

Remiantis mūsų teisinėmis pareigomis, mes priimame panaudotas vidaus degimo variklių ir transimisijų alyvas, tačiau atkreipiame Jūsų dėmesį, kad panaudotą alyvą, taip pat alyvos filtrus ir keitimo metu atsirandančias alyvos atliekas mes priimame tokioje apimtyje, kiek yra įmanoma atskirais atvejais, žemiau nurodytu juridiniu adresu.


Mes prisiimame aukščiau išvardintų produktų utilizavimo išlaidas, tačiau visas išlaidas, susijusias su objektų transportavimu iki mūsų surinkimo punkto, prisiima vartotojas. Be to, prašome susipažinti su ypatingais pašto siuntinių atvejais, taikomais remiantis pavojingų krovinių pervežimo nuostatomis.

Adresas:

Wemax Group GmbH & Co.KG
Französische Straße 12
10117 Berlin


Prekybos registras: HRA 46262 B, Berlyno–Šarlotenburgo pirmosios instancijos teismas
Mokesčių mokėtojo identifikacinis numeris: DE281524971


El. pašto adresas: [email protected]
Web adresas: www.euautodalys.lt


Tel.: +37052220699
Pirmadienis - Penktadienis: 9:00 - 00:00 Seštadienis - 9:00 - 19:00

Berlynas, 2016 lapkritis